Vánoce ve školce

Vážení rodiče,
Ve středu 14. 12. 2022 se budou na školce konat Vánoce.
V dopoledních hodinách budeme u stromečku zpívat koledy, tančit, ochutnávat cukroví, hrát si….., a budeme čekat na Ježíška, zda nám něco nadělí….. děkujeme za pár kousků cukroví. (opravdu malá krabička stačí)
Na odpoledne vás všechny srdečně zveme, kdy od 15. 30 hod. děti vystoupí s malým programem. Poté si společně s dětmi vyrobíte vánoční ozdůbku a na závěr posedíme u stromečku s novými hračkami. Těšíme se na vás.

Vánoce pro děti budou pokračovat i následující den 15. 12. 22, pojedeme na výlet do Choťovic a navštívíme zde Hopík Arénu. ( trampolíny, skákací hrady aj.) Prosíme vhodné oblečení.
Odjezd: po svačince
Návrat: na oběd
Na tento výlet vybíráme příspěvek 100,- Kč, děkujeme

Plánovanou návštěvu v knihovně si necháme na březen. Ale paní knihovnice pro děti MŠ + ZŠ připravila program „Kouzelník pro děti“. V úterý 20. 12. dopoledne se těšíme do hospody NA KŘÍŽOVCE.
Děkujeme za pozvání pí. Tůmové