Výlet 12. 6. 2019

Ve středu 12. 6. pojedeme na výlet Staré Hrady. ODJEZD: 8.30 HOD., NÁVRAT: 12.30 HOD.
Program.
1) Zámecké pohádkové sklepení . Prohlídkový okruh nás zavede do POHÁDEK čaroděje ARCHIBALDA I. v tajemném zámeckém sklepení. Zde našli svůj domov umounění dobráčtí čertíci, vodníci, skřítkové a veselí strašidláci. Uvidíme tu lesní a ledové království, čertovskou a vodnickou domácnost, pohádkovou hladomornu, obří smaragdové draky, rodinku starohradského obra, velkého ochočeného draka z lesního království, palác plný skřítků a mnoho dalších překvapení.

2) Prohlídka bestyjoly
Čarodějná bestyjola – zvířátka, havěť a potvůrky čarodějnic

3) Zdravosvět a dračí království
V prohlídkovém okruhu navštívíme v zámeckých prostorách zábavně naučnou cestu do světa zdraví. Čeká nás vládce Zdravosvěta – dračí princ Zdrávokaz, víla Vitamína a skřítkové baciláci, skřítkové ovocňáci a saláťáci, dračí porodnice a zuboopravna, Hvězdolet, zdravoškola a mnoho dalšího. Nakonec nás v Dračí královské komnatě přijme na osobní audienci samo Jeho Veličenstvo, dračí král Rozumbraďák XVI. se svojí královskou rodinou.

DĚTI BUDOU MÍT SPORTOVNÍ OBLEČENÍ (NE SUKÝNKY) A S SEBOU SI VEZMOU BATŮŽEK, PLÁŠTĚNKU, KAPESNÍK, PITÍ (NE KRABIČKOVÉ) A MALOU DOBRŮTKU (DLE VAŠEHO UVÁŽENÍ)
SVAČINU POVEZEME Z MATEŘSKÉ ŠKOLY. NA OBĚD SE VRÁTÍME ZPĚT DO ŠKOLKY. (12.30 h) Cena: 250,-Kč